Convertor FE la FO, Multimode 2Km, conector SC, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100-SC002

230,69
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Mediaconvertor Gigabit unmanaged

Cod: FMC-1001S     Producator: CTC

Mediaconvertor Gigabit unmanaged | CTC UNION | FMC-1001S

218,86
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, SM  WDM A, 20Km, unmanaged | CTC Union | FMC-10/100W/SC20A

Seria FMC - convertoare slide-in & stand-alone 10/100M pentru FMC-CH08 ( suporta selectare Full, Half duplex, 10/100Base-T/TX, Full, Half duplex n-way (Auto-Negotiation)). Alimentator 220Vca-12Vdc

171,54
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, SM  WDM B, 20Km, unmanaged | CTC Union | FMC-10/100W/SC20B

Seria FMC - convertoare slide-in & stand-alone 10/100M pentru FMC-CH08 ( suporta selectare Full, Half duplex, 10/100Base-T/TX, Full, Half duplex n-way (Auto-Negotiation)). Alimentator 220Vca-12Vdc . Cod Produs FMC-10/100W-SC20B Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, WDM (o singura fibra), single-mode, SC, 20Km, type B ...

171,54
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, SM  WDM B, 40Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W/SC40B

Convertor FE la FO, SM WDM A, 40Km, unmanaged

496,87
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Convertor FE la FO, SM  WDM A, 60Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W-SC60A

Cod Produs FMC-10/100W-SC60A Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, WDM (o singura fibra), single-mode, SC, 60Km, type A

579,68
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, SM  WDM B, 60Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W-SC60B

Produs FMC-10/100W-SC60B Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, WDM (o singura fibra), single-mode, SC, 60Km, type B

1.078,94
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, SM  WDM A, 80Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W-SC80A

Produs FMC-10/100W-SC80A Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, WDM (o singura fibra), single-mode, SC, 80Km, type A

715,74
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Convertor FE la FO, SM  WDM B, 80Km, unmanaged | CTC UNION | FMC-10/100W-SC80B

FMC-10/100W-SC80B Convertor Fast Eth. 10/100BaseTX la FO, WDM (o singura fibra), single-mode, SC, 80Km, type B

1.478,80
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



MC 10/100/1000BaseT 100/1000BaseX SFP Web Smart OAM/IP | CTC UNION | FMC-1000MS

Card media convertor 10/100/1000Base-T 100/1000Base-X SFP Web Smart OAM/IP pentru sasiu FMC

301,68
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc