Tester OTDR 24/24dB, 1310/1550nm, Single mode  FC | CTC Union | OTDR-30A-FC

29.083,91
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Tester OTDR 24/24dB, 1310/1550nm, Single mode  SC | CTC UNION | OTDR-30A-SC

29.083,91
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Tester OTDR 24/24dB, 1310/1550nm, Single mode  ST | CTC UNION | OTDR-30A-ST

29.083,91
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Fiber Tester Power Meter

Cod: OPM 111     Producator: SUYOU

Fiber Tester Power Meter | SuYou | OPM 111

Aparatul de masura a semnalului optic ONT111/ONT112 Optical Power Meter incorporeaza ultima tehnologie in domeniul determinarii semnalelor optice ale aplicatiilor de instalare, constructie si mentenanta a retelelor de fibra optica. Combina un design compact, meniu friendly user, suporta functia "autoshutdown", si noua functie REF. Aplicatii pentru determinarea semnalelor optice din: ...

1.796,75
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
indisponibil



Fiber Tester Power Meter

Cod: OPM112-SUY     Producator: SUYOU

Fiber Tester Power Meter | SuYou | OPM112-SUY

Aparat de masura pentru semnale luminoase Masoara semnale cu frecventa luminoasa: 800-1700nm Lungimi de unda calibrate: 850nm,1300nm,1310nm,1490nm,1550nm,1625nm Gama de masura operata: -50....+26 dB Aplicatii: Fibra optica CATV Fibra optica comunicatii Senzori fibra optica

1.963,96
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Testere FO