DUPLEX FIBER PATCH CORD SM SC-LC 3M 2.0mm G657A1 LSZH | XGIGA | SC-LC DSM 3M

23,21
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



DUPLEX FIBER PATCH CORD SM SC-SC 3M 2.0mm G657A1 LSZH | XGIGA | SC-SC DSM 3M

22,82
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



DUPLEX FIBER PATCH CORD SM LC-LC 3M 2.0mm G657A1 LSZH | XGIGA | LC-LC DSM 3M

23,59
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Patch Cord SM SC/PC-SC/APC Duplex 1m 2.0 mm | OPTICNETWORK | SC/PC-SC/APC DSM 1M

41,63
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Patch Cord SM LC/LC duplex 1.5m 2.0 mm | LC/PC-LC/PC DSM 1.5M

40,60
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Patch cord SM SC/UPC - LC/UPC duplex 1.5m 3.0 mm | SC/UPC-LC/UPC DSM 1.5M

37,75
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Patch Cord SM FC/FC simplex 2m 3.0 mm

Cod: FC/PC-FC/PC SSM 2M     Producator: OPTICNETWORK

Patch Cord SM FC/FC simplex  2m 3.0 mm | OpticNetwork | FC/PC-FC/PC SSM 2M

Patch Cord SM FC/FC simplex 2m 3.0 mm

14,33
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Patch cord FO SM FC/FC UPC duplex 2m, 2.0mm | CTC Union | FCP/FCP-SD9-2M

Patch cord FO SM 9/125 FC/FC duplex 2m

11,02
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Patch Cord SM LC/LC duplex 2m 2.0 mm

Cod: LC/PC-LC/PC DSM 2M     Producator: OPTICNETWORK

Patch Cord SM LC/LC duplex  2m 2.0 mm | OpticNetwork | LC/PC-LC/PC DSM 2M

Patch Cord SM LC/LC duplex 2m 3.0 mm

40,82
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda



Patch Cord SM SC/APC-SC/APC simplex  2m 3.0 mm | SUYOU | SC/APC-SC/APC SSM 2M  SUY

20,41
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
indisponibil





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Tip Fibra



Conector_1




Conector_2





Nr. fibre