Patch cord FO SM SC/SC simplex 5m | CTC UNION | SCP/SCP-SS9-5M

Patch cord FO SM 9/125 SC/SC simplex 5m

33,64
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
indisponibil



Patch cord FO SM SC/LC simplex 2m | CTC UNION | SCP/LCP-SS9-2M

Patch cord FO SM SC/LC simplex 2m

40,70
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
indisponibil



Patch cord FO SM SC/LC duplex 2m | CTC UNION | SCP/LCP-SD9-2M

Patch cord FO SM SC/LC duplex 2m

81,40
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
indisponibil



Patch cord FO SM SC/LC duplex 3m | CTC UNION | SCP/LCP-SD9-3M

Patch cord FO SM 9/125 SC/LC duplex 3m

86,82
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
indisponibil



Patch cord FO SM SC/E2000 duplex, 2M | CTC UNION | SCP/E2000-SD9-2M

Patch cord FO SM 9/125 SC/E2000 duplex 2m

174,57
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
indisponibil



Patch cord FO SM SC/E2000 duplex 6m | CTC Union | SCP/E2000-SD9-6M

Patch cord FO SM 9/125 SC/E2000 duplex 6m

250,08
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Patch cord FO SM SC-UPC/E2000-UPC duplex 10m | CTC Union | SCP/E2000-SD9-10M

Patch cord FO SM 9/125 SC/E2000 duplex 10m

173,63
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Patch cord FO SM FC/FC UPC duplex 2m, 2.0mm | CTC Union | FCP/FCP-SD9-2M

Patch cord FO SM 9/125 FC/FC duplex 2m

9,44
RON cu TVA

Garantie
Fara
Disponibilitate
disponibil



Patch Cord MM SC/SC simplex 2m 3.0 mm 62.5/125 | OpticNetwork | SC/PC-SC/PC SMM 2M

patchcord MM SC/SC simplex 2m 3.0 mm

15,47
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
disponibil



Patch cord FO MM SC/SC duplex 3m

Cod: SC/PC-SC/PC DMM 3M     Producator: OPTICNETWORK

Patch cord FO MM SC/SC duplex 3m | OpticNetwork | SC/PC-SC/PC DMM 3M

Patch cord FO MM SC/SC duplex 3m

30,58
RON cu TVA

Garantie
24 luni
Disponibilitate
la comanda





 
Filtrare

Ordine

Produs

Furnizor

Stoc

Tip Fibra



Conector_1




Conector_2





Nr. fibre